Rozwój rynku usług finansowych dla osob indywidualnych na przestrzeni ostatnich lat wygląda imponujaco w liczbach klientów, sprzedanych produktów i wygenerowanych przychodów dla instytucji finansowych . Uczestnictwo w jego tworzeniu bylo dla wielu zaangazowanych profesjonalistów dużą przygoda i wyzwaniem . Bylaby to bardzo dobra historia pod warunkiem, że nie dotykalibysmy opinii klientów . W tym obszarze jest już mniej miejsca do samozadowolenia sektora finansowego . Powodów jest kilka – w tym m.in. brak wiedzy finansowej po stronie klientów i automatyczne otwarcie na ryzyka nabywania nieadekwatnych produktów i usług , koncentracja na tzw. krótkiej sprzedaży instytucji finansowych , nieetycznych zachowaniach pośredników finansowych , braku rozumienia roli Doradcy Finansowego w życiu klienta i jego rodziny…

Czy mozliwa jest skuteczna korekta do tych niepokojących zjawisk ?

Tak – jest możliwa o ile Doradcy Finansowi podejmą wyzwanie zrozumienia swojej roli i zadań jakie przed nimi stoja z punktu widzenia oczekiwań KLIENTA .

Akademia przychodzi tutaj z unikalna wiedzą i doświadczeniem w kształceniu kadry wedlug zasad , które gwarantują wdrożenie najleszych standardów i wzorców obslugi . Gwarantujemy podniesienia swoich kwalifikacji i umiejętności tak aby budowac stabilny portfel ZADOWOLONYCH i BEZPIECZNYCH FINANSOWO KLIENTÓW . Unikalny na rynku jest program szkoleń oraz metody wdrożeniowe i kadra .

Pytania jakie musi zadać sobie kazdy kto pracuje z klientem indywidualnym dotyczą rozwoju własnego i swojej przyszłości w branzy:

Czy mam w sobie wiare i determinacje zeby zobaczyc swoj sukces za 5 – 10 lat ?
Czy zdaje sobie sprawe, że rynek wchodzi w głebokie zmiany formalno-prawne ?
Czy chcę uczestniczyć w nowej odsłonie rynku finansowego w Polsce ?
Czy jestem gotowy na wyzwanie zmiany podejścia do moich obowiązków ?
Czy chcę zbudować portfel pokoleniowy ? Czy chcę zdobyć szacunek i podziw ludzi z którymi bede pracowac przez kolejne lata ?

W Akademii pomagamy odpowiedziec na te pytania dając kierunkową wiedze, kompetencje , umiejętnosci oraz wsparcie w rozstrzyganiu tych trudnych dylematów !

Dorota Glebocka-Kaliszewska
Dyrektor

tel: 509 619 587
mail.dorota.glebocka-kaliszewska@eafp.pl

Europejska Akademia Planowania Finansowego

EAFP Polska Sp. z o.o.
Okecie Business Point
ul. Sabaly 60 lok 17
02-174 Warszawa

tel: 507 088 523
email: eafp@eafp.pl