Przejdź do treści

Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet

  • przez

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet ( Women’s Entrepreneurship Day, w skrócie WED). Z okazji tego wyjątkowego święta życzymy wszystkim Paniom wytrwałości w osiąganiu założonych celów, satysfakcji z pokonywanych przeszkód i oczywiście sukcesów 🙂

Zachęcamy również do zapoznania się z niezwykle inspirującą książką „Ambasador Przedsiębiorczości w Polsce. Nigdy! Nie poddawaj się. Jak myśli i działa 21 przedsiębiorczych kobiet”, której premiera miała miejsce 16 listopada podczas Forum Przedsiębiorczości Kobiet 2018.

21 wybitnych kobiet biznesu dzieli się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, historią wzlotów i upadków. Bohaterki opisują co je napędza do działania, czym się kierują w swojej pracy i jak przebiegała ich ścieżka kariery. To pełna inspirujących wątków pozycja, którą polecamy każdemu przedsiębiorcy.

Współautorką książki jest Marta Zięba-Szklarska (CEO w ŚWIAT KADR, Ambasador w Polskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, Dyrektor ds. Rozwoju Międzynarodowego w EFFP Polska i wykładowca na Akademii Doradcy Finansowego ).

Książka dostępna na stronie:
https://www.ambas.org/ksiazka/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *